مونو پاد

محصول جدید

- دارای دکمه فشاری جهت عکس برداری

-اتصال به گوشی توسط کابل که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود برخلاف مونوپادهای بلوتوثی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

13,200 تومان

-20%

16,500 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

در زمان های گذشته همیشه این مشکل وجود داشت که عکاس در عکس نبود و این بیشتر در عکس های خانوادگی مشکل ساز بود بنابراین طراحان به فکر طراحی زمان سنج خودکار در دوربین ها افتادن، با گذشت زمان و پیشرفت دوربین های موبایل استفاده از زمان سنج خودکار کمی مشکل شد چرا که باید موبایل را به نحوی روی سه پایه و یا سطحی قرار داد که این امر بسیاز زمان بر بود. با اختراع موناپادها و امکان عکس برداری از خود این مشکل برطرف شد.

تک‌پایه و یا مونوپاد (به انگلیسی: Monopod) وسیله‌ای است که دوربین عکاسی به آن متصل می‌شود و لرزش را تا حدی از بین می‌برد. ساختمان تک‌پایه، همانند ساختمان پایه در سه پایه‌ها، تلسکوپی است و ارتفاع دوربینی را که توسط یک پیچ به سر سه پایه متصل می‌شود نسبت به زمین افزایش یا کاهش می‌دهد. در قسمت سر آن در مدلهای پیشرفته‌تر چندین بخش مفصلی متحرک وجود دارد. یکی از استفاده‌های اصلی تک پایه‌ها، تحمل وزن دوربین و لنز است. این مسئله زمانی کاربرد دارد که قرار باشد مدت عکاسی طولانی شود و نیاز به تغییر دادن دائمی دوربین نیز وجود داشته باشد.

نحوه تنظیم کلید صدا

جهت استفاده از این محصول در تنظیمات تلفن همراه خود بایستی عکس برداری با استفاده از کلید صدا را فعال کنید.


امکان استفاده:

امکان عکس برداری از خود
در مکان‌هایی که استفاده از سه پایه سخت یا غیر ممکن است، می‌توان از آن‌ها استفاده کرد (مانند: زمینهای ناهموار یا میان جمعیت و...)
توانایی انعطاف و حرکت دوربین درجهات مختلف را بیشتر فراهم می‌کنند.
البته برای ثبت عکس‌های با بیشترین کیفیت ممکن، یا عکاسی‌های نیازمند نوردهی بالا (عکاسی در نور کم)، یا برای ثبت عکس‌هایی با نوردهی‌های متفاوت از سوژه‌ای ثابت، بازهم بیشتر عکاسان به سراغ سه پایه‌ها می‌روند[۳][۴] ولی لازم به ذکر است که تک پایه‌ها را نیز مانند سه پایه‌ها می‌توان ثابت بر روی زمین قرار داد، که این کار توسط قطعه‌ای جانبی با عنوان ثابت‌کننده انجام می‌شود.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

مونو پاد

مونو پاد

- دارای دکمه فشاری جهت عکس برداری

-اتصال به گوشی توسط کابل که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود برخلاف مونوپادهای بلوتوثی

6 محصولات دیگر در همان شاخه: